پرش لینک ها

راه اندازی تراشه می گوید سنسورها ممکن است جایگزین دکمه های تلفن شوند

هرگز به فکر تسلیم شدن نباشید. برندگان هرگز انصراف نمی دهند و ترک کنندگان هرگز برنده نمی شوند. تمام کلمات منفی را از فرهنگ ذهنی خود خارج کرده و با نهایت اطمینان و حوصله بر راه حل ها تمرکز کنید. تا زمانی که چشم انداز خود را رها نکنید ، این جنگ هرگز از دست نمی رود. اما اگر واقعاً از نظر جسمی ، روحی و بیش از همه احساسی خسته شده باشید ، چه می کنید؟ در اینجا برخی از منابع انگیزه وجود دارد که شما را در رسیدن به اوج موفقیت ترغیب می کند.

“موفقیت نتیجه کمال ، سخت کوشی ، یادگیری از شکست ، وفاداری و پایداری است”

مستر

بگذارید یکی از نقل قولهای مورد علاقه خود را با شما در میان بگذارم ، همانطور که در آن نقل قول آمده است ، سه عامل اصلی برای دستیابی به موفقیت گسترده در زندگی شما وجود دارد:

آماده سازی را فراموش نکنید

هرگز به فکر تسلیم شدن نباشید. برندگان هرگز انصراف نمی دهند و ترک کنندگان هرگز برنده نمی شوند. تمام کلمات منفی را از فرهنگ ذهنی خود خارج کرده و با نهایت اطمینان و حوصله بر راه حل ها تمرکز کنید. تا زمانی که چشم انداز خود را رها نکنید ، این جنگ هرگز از دست نمی رود.

اما اگر واقعاً از نظر جسمی ، روحی و بیش از همه احساسی خسته شده باشید ، چه می کنید؟ در اینجا برخی از منابع انگیزه وجود دارد که شما را در رسیدن به اوج موفقیت ترغیب می کند.

این عنصر عنوان Liquid Fancy است

کار سخت

موفقیت نیاز به سخت کوشی دارد. به این طرح های “سریع ثروتمند شدن” گوش ندهید. شما باید شخصیت خود را بسازید و سخت روی خود و تجارت خود کار کنید تا به عظمت برسید. سخت کار کنید و هوشمندانه کار کنید. کارهای درست را انجام دهید و آنها را به روش صحیح انجام دهید. تعلل نکن اقدامات جسورانه انجام دهید. ساعتها طولانی کار کنید و میراث خود را بسازید.

یادگیری از شکست

افراد موفق شکست ها را شکست نمی دانند. آنها آنها را به عنوان درسهای مهم یادگیری می دانند. درسهایی که توانایی ارائه بینش به آنها را دارند تا از تکرار چنین اشتباهاتی جلوگیری کنند. با اتخاذ این طرز فکر تبدیل هر شکست به یک درس یا فرصت یادگیری ، هرگز نمی توانید شکست بخورید تا زمانی که خودتان آن را ترک کنید.

شما باید بتوانید چندین واقعیت ضروری در مورد انگیزه را در پاراگراف های زیر پیدا کنید. اگر حداقل یک واقعیت وجود دارد که قبلاً از آن اطلاع نداشتید ، تفاوتی که ممکن است ایجاد کند را تصور کنید. ادامه کار وقتی به نظر می رسد همه چیز خراب است بسیار دشوار است ، نه؟ آیا در زندگی شما مواقعی وجود دارد که واقعاً بخواهید آن را “ترک” بنامید زیرا نمی توانید نتیجه خوبی از کار سختی که انجام داده اید ببینید؟

سیستم پاداش

فقط چیز خوشحال کننده ای را تنظیم کنید تا بعد از اتمام یک کار خاص ، به آن لذت ببرید. بهترین زمان برای یادگیری انگیزه قبل از این است که درگیر مسائل و مشکلات شوید. خوانندگان خردمند برای کسب تجربه انگیزشی ارزشمند در حالی که هنوز رایگان است ، به خواندن ادامه می دهند.

نیروی قدرتمند بشریت

اگر می خواهید موفق شوید ، خود را با افراد مناسب احاطه کنید که در تمام طول مدت از شما حمایت و تشویق می کنند. در کنار افرادی باشید که عقاید و آرزوهای شما مانند شماست. هاله مثبت توسط این هم آمیختگی انرژی جمعی از افراد “مثل ذهن” ایجاد می شود. برعکس ، بودن در کنار افرادی که با طرز تفکر شما مخالف هستند ممکن است انگیزه ای منفی ، در عین حال بسیار قدرتمند ایجاد کند.

پیام بگذارید